Ahmet Nur Çebi

Ahmet Nur Çebi Yine Koronavirüse Yakalandı

Beşiktaş kulübü için çoğu görevlerde rol almış ve Beşiktaş camiası için en önemli görev adamlarından birisidir. Kulübün resmî internet sitesinde yer alan bilgiye göre, Ahmet Nur Çebi için yapılan 2. Koronavirüs testinin de pozitif olduğu yönünde bilgiye yer verildi. Yapılan bu testler sonucunda, Beşiktaş Spor Kulübünde forma terleten ve teknik ekip çalışanların da içinde bulunduğu 10 kişide testin pozitif çıktığı bilgisi tarafımıza ulaşmış bulunmaktadır.

Galatasaray’dan Geçmiş Olsun Mesajı

Çıkan bu haberin ardından Galatasaray Spor Kulübü, kendi web sitesi üzerinden bir geçmiş olsun mesajı yayınladı. Mesaj tam olarak şöyle; “Beşiktaş JK’de koronavirüs testleri pozitif çıkan Başkan Sayın Ahmet Nur Çebi ve kulüp çalışanlarına geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor, sağlıklarına bir an önce kavuşmalarını temenni ediyoruz”

Bu da sporda her ne kadar rakip takım olarak gözükse de bu tip olaylarda kulüplerin birbirlerine olan duyarlılığının ne kadar güzel olduğunu göstermektedir.

Ahmet Nur Çebi Korona

Türkiye Basketbol Federasyonundan da Mesaj Var

Türkiye Basketbol Federasyonu haberi duymasının ardından resmi Twitter hesabından Ahmet Nur Çebi’ye ilettiği mesaj aynen şu şekilde “Beşiktaş Kulübü Başkanı Ahmet Nur Çebi’nin Kovid-19 test sonucunun pozitif çıktığını üzülerek öğrendik. Sayın Ahmet Nur Çebi’ye geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor, bir an önce sağlığına kavuşmasını temenni ediyoruz”

Çoğu futbol kulübü de gerek resmi web sitelerinden olsun gerekse resmi Twitter adreslerinden olsun geçmiş olsun dileklerini tek tek ilettiler. Bizler de Ahmet Nur Çebi’ye geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz. Umarız en kısa sürede bu belayı üzerinden atlatır ve aramıza sağlıklı bir şekilde geri döner.

Başarılı İş Adamı Ahmet Nur Çebi Kimdir?

Ahmet Nur Çebi, varlıklı ve onurlu bir Türk iş adamıdır.1 Ocak 1959 Trabzon doğumlu başarılı iş adamı, evli ve üç çocuk babasıdır. Üniversite eğitimini Marmara Üniversitesi Ekonomi Bölümünden alarak başarılı bir şekilde bu üniversiteden mezun olmuştur. Beşiktaş Jimnastik Kulübü’ne uzun yıllar hizmet verdikten sonra, 24 Ekim 2019 Tarihindeki seçimlerde başkanlığa aday olup bu kulübün 34. Kulüp Başkanı olarak seçilen Ahmet Nur Çebi, Beşiktaş kulübüne birçok konuda şahsi olarak yardımları ile gündeme gelmiştir.