Gökhan Töre Beşiktaş'da

Beşiktaş Gökhan Töre Transferini Bitirdi!

Beşiktaş Gökhan Töre ile tekrar anlaşma sağladı.

2019/20 sezonunda Yeni Malatyaspor ekibinde forma giyen Gökhan Töre, transfer döneminde kendi bütçesiyle 4 milyon TL’lik bonservis ücretini ödedi.

Beşiktaş’da tekrar oynamak istediğini yönetime bildiren Gökhan Töre, siyah-beyazlı takım ile yaptığı birkaç görüşme doğrultusunda anlaşma sağladı.

Ahmet Nur Çebi Transferde Etkili Oldu

Daha önce iki kez görüşen, Beşiktaş ve Gökhan Töre arasında anlaşma sağlanamadı. Beşiktaş’ın yönetim kurulu Töre’nin verdiği miktarı aşağıya çekmeyi hedefledi. Fakat Süper Lig’ten başka teklifler aldığını belirten futbolcunun ısrarı devam etti. Görüşmeler sonrası Ahmet Nur Çebi ile Gökhan Töre diyaloğu etkili oldu.

Beşiktaş Gökhan Töre Transferi

Beşiktaş Gökhan Töre Transferinin Anlaşma Detayları

1+1 yıllık bir anlaşma imzalayan Gökhan Töre, 1 senelik ücret olarak 4 milyon TL garanti ücret alacak ve ek bonusları da olacak. 7 numaralı formanın dolu olmasından dolayı Töre, 70 numaralı formayı terletecek.

Beşiktaş bu sene yıldız oyuncular ile kadrosunu tam anlamıyla güçlendiremese de, ekibe tecrübeli ve ligi bilen oyuncular getirmeyi başardı. Siyah beyazlı takımın transfer süreçleri sürüyor. Sergen Yalçın, sağ bek transferleri konusunda bir demeç verdi. Yalçın’ın “Beklerimiz önce savunma yapsın, öndeki altı bana hücumda yeter“ dediği öğrenildi.

Beşiktaş’ın yeni transfer hedeflerinde yabancı bir sağ bek ve bir forvet oyuncusu var. 5 Ekim tarihinde sona erecek olan transfer sezonu içinde bu iki mevki öncelikli olmak üzere transfer yapılması bekleniyor.